POBIERZ BEZPŁATNĄ APLIKACJĘ
ZAMAWIAJ TAXI SZYBCIEJ!
ZAMÓW TAXI

O nas

Jesteśmy firmą która powstała 01 czerwca 2018 roku z myślą o stworzeniu czegoś więcej niż przewóz osób na terenie naszego miasta. Łączymy tradycję z nowoczesnością.

Jeden z właścicieli zajmuje się szeroko pojętym transportem towarowym i osobowym na terenie całej Europy w tym przewozów VIP od 22 lat i z obserwacji, doświadczenia oraz słuchania swoich klientów odnośnie potrzeb postanowił zebrać zespół pozytywnych ludzi i stworzyć coś czego z pewnością nie ma w żadnym mieście na terenie naszego Państwa.

Każdy kraj jest dumny ze swoich barw narodowych tak jak my dlatego powstała idea biało czerwonych taksówek przemierzających stolicę Podbeskidzia.

Nasza firma zakupiła nowe auta, wyszkoliła profesjonalnych kierowców, posiada rozbudowany marketing oraz podjęła współpracę z podwykonawcami którzy również będą jeździć w naszych biało czerwonych barwach.

Biało czerwone Okay Taxi to nie tylko przewóz osób to również zamówienie zakupów, dostarczenie bagażu, odbiór przesyłki - nam możesz zlecić wszystko i spokojnie czekać na realizacje zamówienia.

Przygotowujesz imprezę i nie wiesz jak przywieźć gości? A może prowadzisz firmę i chcesz odpowiednio przyjąć wyjątkowych klientów nie troszcząc się o ich transport? Skontaktuj się z nami w celu ustalenia indywidualnych warunków współpracy. Tworzymy oferty specjalne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Zapewniamy transfery na dowolne porty lotnicze.

Zapraszamy do polubienia naszego funpage na Facebooku i śledzenia naszych poczynań!

Do zobaczenia w Biało Czerwonych Okay Taksówach :)

BIAŁO CZERWONA
NOWA FLOTA SAMOCHODÓW
ZOBACZ NASZE SAMOCHODY

DLACZEGO MY

NAJLEPSZE CENY NASZYCH PRZEJAZDÓW
TRANSFER NA LOTNISKA
NOWOCZESNE TECHNOLOGIE INTERNETOWE
SPRAWNY I WYSZKOLONY TEAM OKAY TAXI
ELASTYCZNE OFERTY WSPÓŁPRACY

ZAMÓW TAXI:

(+48) 720 53 53 53

 

DZIAŁ MARKETINGU

marketing@okaytaxi.pl

PIS Okay Taxi Sp z o. o. 
ul. Wincentego Witosa 170
43-300 Bielsko-Biała
NIP: 937-271-35-05

biuro@okaytaxi.pl